Autocross Kollum, tweede paadag

  • crossauto-kuil-snap-on
  • crossauto-kuil-snapon2
  • jacob-kuil-autocross-s
  • jacob-kuil-banden-cross-s
  • jacob-kuil-cross-start-s
  • jannes-cross-montage-banden-s
  • kuil-banden-crossbanden-s
  • kuil-cross-kollum-s
  • kuil-jacob-raymond-kuil-s
  • sonak_poster_fb_pieterzijl_2017-s

Of het nu op de Nürburgring of op de kleibaan van het ‘van der Schaaf circuit’ in Kollum is, geen enkele plek vergt zoveel van autobanden als tijdens het racen. Waarbij je op asfalt op Slicks of Semi slick banden rijdt, zijn voor de autocross banden met noppen de standaard. Een goed, diep blok profiel geeft veel grip op de zachte ondergrond en maakt het mogelijk met meer dan 100km/uur door de bocht te gaan.

Start van het seizoen en debuut Raymond Kuil

De autocross in Kollum op tweede paasdag was de opening van een nieuw seizoen autocross. Ook het Kuil / Snap-on Tools Dirt-Track Racing Team was van de partij. Dit seizoen is extra speciaal aangezien Raymond Kuil, zoon van Jacob Kuil zijn debuut maakt in de vrije standaard / sprinter. Ook is er dit seizoen een tweede vrije standaard auto.kuil-jacob-raymond-kuil

17 april was een super mooie dag op de autocross Kollum. Verder dit jaar is 20 mei Pieterzijl het decor voor de Eurol/VEKA NK-autocross. Met een baan die nog extremer is en snelheden van over de 185km/uur mogelijk maakt gaat dit absoluut een spannende dag worden. Uiteraard is het Kuil / Snap-on Tools Dirt-Track Racing Team hier ook bij. Als je 20 mei nog niet in je agenda hebt staan, dan moet je dit zeker doen. De wedstrijd in Kollum smaakte zeker naar meer!

 

pieterzijl autocrosskuil-cross-kollum kuil-banden-crossbanden jannes-cross-montage-banden jacob-kuil-cross-start jacob-kuil-banden-cross jacob-kuil-autocross crossauto-kuil-snapon crossauto-kuil-snap-on

You may also like...